درباره انسان برتر

چند لحظه به چیزهایی که در اطرافتان هستند نگاه کنید. درب و پنجره، تلویزیون، صندلی، ساعت، تلفن، گوشی، کامپیوتر، کتاب، فیلم و… .فکر می‌کنید چطور ساخته شده‌اند؟ فکر می‌کنید چه چیزی است که به طور مشترک در ساخت تمامی این چیز‌ها و هزاران مفاهیم دیگر به کار رفته است؟ فکر می‌کنید تمامی چیز‌هایی که ما در زندگی استفاده می‌کنیم از کجا آمده‌اند؟

بگذارید راهنمایی کنم.

تمامی مفاهیم، اشیاء، سازه‌ها و… از یک فکر، ایده یا نیاز شروع شده‌اند.

بله تمامی این افکار یا نیاز‌ها از مغز و ذهن انسان شروع شده است.

حالا که متوجه شدیم تمامی زندگی ما و تمام دنیا تحت تاثیر افکاری هستند که از ذهن انسان ها ببرون می‌آیند، به این فکر کنید که ما در طول زندگی، چقدر برای پرورش مغز و ذهن خودمان که ارزشمند‌ترین دارایی ما هست، زمان می‌گذاریم؟

اگر افکار ما می‌تواند زندگی ما را بسازد، پس چرا بیشتر انسان ها به آن بی توجهند؟

چرا تمام ثروت جهان بین تنها ۲ درصد مردم جهان تقسیم شده؟ آن‌ها چه کاری انجام می‌دهند که اکثر مردم از آن غافل اند؟

بله درست حدس زدید، آن‌ها روی ذهنشان کار می‌کنند و آن را آموزش می‌دهند، چون می‌دانند تمامی تغییرات از ذهن انسان شروع می‌شود.

رسالت ما

رسالت ما در مجموعه انسان برتر این است که قدرتمند‌ترین ابزاری که انسان در اختیار دارد و دلیل تمام اتفاقات و تفاوت‌ها در دنیا می باشد را بهتر بشناسیم و از آن استفاده کنیم. آن ابزار قدرتمند مغز و قدرت ذهن انسان است. ما اعتقاد داریم انسانهای برتر دارای ذهنی برتر هستند بنابراین برای تبدیل شدن به انسانی برتر باید ذهن خود را پرورش دهیم و آن را قدرتمند کنیم. یادتان باشد ما ذهن ضعیف یا قوی نداریم بلکه ذهن آموزش دیده و آموزش ندیده داریم. بنابراین با همراهی شما قدم در راه شناخت و آموزش این اقیانوس بی پایان می گذاریم.

 

ما چطور کار می‌کنیم؟

مجموعه انسان برتر متشکل از افراد با انگیزه و سختکوشی است که عاشق یادگیری و مطالعه هستند. این افراد روزانه در مورد کشف توانایی‌ها و پرورش ذهن انسان تحقیق و مطالعه می‌کنند و نتایج را عاشقانه در اختیار شما قرار می‌دهند. اگر شما هم مثل ما به دنبال تبدیل شدن به انسانی برتر هستید، حضور شما را در خانواده انسان‌های برتر گرامی می‌داریم.

شعار ما

شعار ما اینست که:

انسان‌های برتر، ذهن برتری دارند پس برای موفق شدن باید روی ذهن خود کار کنیم.